• Alle rollen
  • WaardenMakersteam
Vester Munnecom| programmabouwer

vmunnecom@brabant.nl
06-15826457

Rob Mulder | event- & floormanager

RMulder@brabant.nl
06-27745224

Pieter van Hulten | beeldcommunicatie

Beeldcommunicatie

Paulien Feimann | zakelijk leider

PFeimann@brabant.nl | 06-52794086

Mijn passie is ons Brabant een stukje mooier en duurzamer maken. Mensen en ideeën aan elkaar verbinden en bouwen aan nieuwe initiatieven; daar krijg ik energie van. Ik wil jonge professionals prikkelen hun verantwoordelijkheid te nemen voor hun toekomst. Na mijn studie milieu-economie werkte ik bij het Planbureau voor de Leefomgeving en daarna voor de provincie Noord-Brabant in diverse functies op het grensvlak van politiek, bestuur en strategie. Die ervaring zet ik nu in voor De WaardenMakers.

Martin Bakker | creatief leider

MBakker@brabant.nl
06-27745180

Emiliek van Vugt | facilitator

& studentenbegeleiding
EvVugt@brabant.nl
06-55686984

Daan | WaardenMakers-hond

Dit is Daan. Een waardevolle aanvulling op de werkvloer, is dol op mensen en altijd wel in voor een aai of iets lekkers. En als ze even geen aandacht krijgt, zorgt ze daar wel voor. Daan dus, ter relativering ende vermaak.

Brigitte de Swart | tekst & tekstredactie

BdSwart@brabant.nl | 06-28259359

Woorden zijn mijn ding, schrijven over sociaal maatschappelijke thema’s mijn passie. Zeker als ik daarmee ook nog een waardevolle bijdrage lever aan een duurzaam Brabant, en indirect aan de Sustainable Development Goals. Van ‘local’ naar ‘global’ dus. Dat we bij De WaardenMakers jonge professionals écht een rol van betekenis geven, maakt mijn eigen betrokkenheid bij de broedplaats nog interessanter. Want hoe mooi is het om samen met de nieuwe generatie te bouwen aan een toekomstbestendig Brabant.

Aleyna Hosgören | secretariaat

AHosgoren@brabant.nl